مواد اولیه تولیدی در شرکت پدیده شیمی غرب

 • SULFOCID 97% – اسید سولفونیک خطی LABS, LABSA

  0 out of 5

  سولفوسید سورفاکتانت آنیونی با قدرت شویندگی و سازگاری با رنج وسیعی از سورفاکتانت­های آنیونی، کاتیونی و آمفوتری دیگر می­باشد. این محصول سورفاکتانت حدواسط بسیار کارآمدی است که معمولا با انواع قلیاها خنثی شده و سولفونات­ها را تشکیل می­دهد که در زمینه­ های مختلفی مورد استفاده است. این محصول قابلیت استفاده در محیط­های اسیدی را دارا می­باشد.

 • PADAPON TL-40 – تری اتانول آمین لوریل سولفات، TLS

  0 out of 5

  پداپن TL-40 یک سورفاکتانت آنیونی بوده که دارای خواص کف کنندگی و ویسکوزکنندگی بسیار عالی بوده و کف غلیظ و خامه مانند ایجاد می­کند.از این محصول می­توان برای فرموله کردن انواع مختلف شوینده­ها، محصولات آرایشی و بهداشتی، شامپوها، مایع دستشویی، مایع ظرفشویی، شوینده­های پارچه و فرش و محصولات مورد نیاز صنایع نفت استفاده نمود. پداپن TL-40 را می­توان با انواع آلکانول آمیدها و سورفاکتانت­های آمفوتری برای تنظیم میزان کف و ویسکوزیته فرموله کرد. همچنین از این سورفاکتانت در مواردی که شفافیت محصول در دمای پایین اهمیت دارد قابل استفاده است.

 • PADAPON TE-230 – تری اتانول آمین لوریل اتر ( ۲ مول) سولفات، TLES

  0 out of 5

  پداپن TE-230 یک سورفاکتانت آنیونی است در فرمولاسیون­ها، کف غلیظ و خامه مانند ایجاد می­کندکه همراه با ویسکوزیته منحصربفرد خود، جذابیتی بسیار زیبا در محصولات آرایشی و بهداشتی ایجاد می­کند و همچنین به راحتی با الکانول آمیدها و سورفاکتانت­های آمفوتری برای بهینه کردن و ویسکوزیته قابل فرموله شدن دارد. این سورفاکتانت امولسیفایر بسیار خوبی بوده و خواص دیسپرس کنندگی خیلی عالی دارد. حباب­هایی که ایجاد می­کند بسیار ریز و زیاد هستند و در آب­های سخت کارایی بسیار خوبی داشته و به دلیل ملایم بودن و حساسیت پوستی بسیار کم می­توان در محصولاتی همچون شامپو بچه استفاده کرد.

 • PADAPON SL-30 – سدیم لوریل سولفات، سدیم آلکیل سولفات، SLS ، AS

  0 out of 5

  پداپن SL-30 سورفاکتانت آنیونی بوده و در کنار سورفکتانت های دیگر مانند تگزاپون (سدیم لوریل اتر سولفات) باعث بهبود کف شده و قدرت پاک کنندگی آنها را افزایش می دهد، از آنجا که این ماده خواص آنتی باکتریال دارد باعث افزایش اثر Preservative شده و میزان اثربخشی آنها را افزایش می دهد.

 • PADAPON SE-270 – سدیم لوریل اتر سولفات، سدیم آلکیل اتوکسی سولفات،SLES ، AES، تگزاپن

  0 out of 5

  این محصول یک سورفاکتانت مایع و آنیونی با فوم بسیار عالی بدون در نظر گرفتن سختی آب و خواص تحریک کننده کم برای پوست در پاکسازی خفیف در محصولات کودک می­باشد. همچنین این محصول به عنوان ماده افزودنی، عامل تمیز کاری در نساجی، کشاورزی و نیز به عنوان عامل کف کننده و خیس کننده در میدان­های نفتی و عامل فوم ساز در شامپو ها و ژل حمام مورد استفاده قرار می­گیرد.

 • PADAPON SE-230 – سدیم لوریل اتر سولفات

  0 out of 5

  پداپن SE-230 سورفاکتانت آنیونی ملایم می­باشد که در اغلب فرمولاسیون های شوینده لباس، مایعات ظرفشویی و محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده می­شود. این ماده کف پایدار زیادی تولید می­کند و خواص ترکنندگی (Wetting) و امولسیونی عالی داشته و بخاطر تحریک بسیار کم پوست دست دارای کاربردهای بسیاری می­باشد.

 • PADAPON AL-30 – آمونیوم لوریل سولفات، آمونیوم آلکیل سولفات، ALS

  0 out of 5

  پداپن AL-30 یک عامل شوینده بسیار موثر می­باشد. که چرک و چربی ها را از مو و پوست می­شوید. این محصول برای فرمولاسیون­های با PH بین ۵ تا ۷ مناسب بوده و کف بسیار زیاد، غلیظ و پایدار تولید کرده و رنگ و ناخالصی های کم آن دست فرمولاتور را برای کنترل بهتر محصول نهایی باز می­گذارد. این محصول همراه با کوکامیدوپروپیل بتائین یا کوکامیدو دی اتانول آمین محصول بسیار ویسکوزی را ایجاد می­نماید.

 • PADAPON AE-270 – آمونیوم لوریل اتر ( ۲ مول) سولفات

  0 out of 5

  آمونیوم لوریل اتر سولفات

  معرفی محصول: سورفاکتانت آنیونی ملایم با درصد ماده فعال 70 درصد که در آب سخت پایدار بوده وقدرت شویندگی و کف آن کاهش نمی یابد.مولکول بزرگی دارد بنابر این نسبت به سورفکتانت های دیگربه بافت پوست کمتر نفوذ کرده و برای محصولات کودک مناسب می باشد.

  در کنار سورفکتانت های دیگر میزان حساسیت زایی انها را کاهش می دهد. موجب تقویت کف سورفکتانتهای دیگر می گردد.

 • PADAFIN-30 – سولفونات، آلفااولفین سولفونات، AOS 30%

  0 out of 5

  PADAFIN-30 یک سورفاکتانت آنیونی با تولید ویسکوزیته ، فوم و ملایمت بسیار عالی می­باشد. مقاومت آن در آب سخت و یون­های فلزی دیگر بسیار مناسب و پایدار در یک محدوده pH گسترده می­باشد. PADAFIN-30 بصورت محلول­های 30% به بازار عرضه می­شود. با این حال با افزایش اهمیت پودرهای شوینده که توسط فرآیند اسپری درایر انجام می­شود از آلفااولفین سولفونات ۷۰ تا ۹۰ درصد استفاده می­کنند. PADAFIN-30 از سورفاکتانت­هایی است که سازگاری بسیار مناسبی با آلکیل بنزن سولفونیک اسید( LABS ) و سدیم لوریل سولفات ( SLS ) دارد. ترکیب LABS و AOS در نسبت­های خاص باعث عملکرد بهتر و افزایش شویندگی می­شود.

 • PADAFIN-95 – سولفونات، آلفااولفین سولفونات، AOS 95%

  0 out of 5

  PADAPIN PA 95% سورفاکتانت آنیونی با درصد خلوص بالا که این ویژگی باعث حمل و نقل آسانتر و حجم مصرفی پایین تر ماده بوده که امکان میکروبی شدن ماده در حین حمل و نقل و انبارداری به صورت قابل ملاحظه ای کاهش می دهد.

 • PADAINE – بتائین

  0 out of 5

  پدایین ماده شوینده بسیار ملایمی بوده و می­تواند بعنوان سورفاکتانت اصلی یا ثانوی بکاربرده شود. این ماده تقویت کننده کف و افزایش دهنده ویسکوزیته نیز می­باشد و قابلیت اختلاط با سورفاکتانت های آنیونیک، کاتیونیک و نانیونیک را دارد. از ویژگی­های منحصر به فرد پدایین می­توان به میزان MCA و DCA پایین و رنگ مناسب بدون فرآیند رنگبری اشاره نمود.

 • PADAPEARL – صدفی

  0 out of 5

  پداپرل ترکیبی اختصاصی که دارای ویژگی­های از قبیل عامل پخش کننده، کرمی کننده، مرطوب کننده می­باشد. همچنین سازگار با سایر سورفاکتانت­ها از قبیل غیریونی، آنیونی و آمفوتریک می­باشد. از ویژگی­های منحصر به فرد زیست تخریب پذیر بودن این ترکیب و عدم تاثیر منفی بر روی رفتار سورفاکتانت­ها می­باشد.

 • COCONUT OIL روغن نارگیل

  0 out of 5

  روغن نارگیل

  روغن نارگیل RBD) Refined bleached deodorized) نوعی روغن نارگیل تصفیه شده میباشد که به دلیل پالایش در طی فرایند، مقدار زیادی از رنگ طبیعی و طعم آن از روغن جدا شده است.

 • PADAMIDE-CD

  0 out of 5

  PADAMIDE-CD (کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید) یک سورفکتانت غیر یونی با قدرت تقویت کنندگی کف و ویسکوزیته حتی در غلظت های کم الکترولیت می باشد. کوکونات فتی اسید دی اتانول آمید از ترکیب روغن کوکونات با دی اتانول آمین در حضور کاتالیزور تولید میشود. از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به رنگ کم آن، نداشتن بوی متیل استر و متانول اشاره کرد.

 • PADAPON SE-170 آمونیوم لوریل اتر سولفات 1EO

  0 out of 5

  PADAPON SE-170

  آمونیوم لوریل اتر سولفات از جمله سورفکتانت های آنیونی و از مشتقات الکل چرب1 مول اتوکسیله میباشد.

 • PADAPON DFB

  0 out of 5
 • GLYCERIN گلیسیرین

  0 out of 5

  1و2و3 تری هیدروکسی پروپان (گلیسرین) با توجه به  خاصیت حفظ رطوبت مانع از خشک شدن محصولات  غذایی و خمیر دندان و … شده و در نتیجه زمان ماندگاری آنها را بیشتر می کند،به تنظیم  ویسکوزیته کمک می کند، لذا رسیدن به ویسکوزیته مناسب را سریعتر میکند .

 • PADAMIDE-VD سویا فتی اسید دی اتانول آمید

  0 out of 5

  PADAMIDE-VD معرفی محصول:سویا فتی اسید دی اتانول آمید یک سورفکتانت غیر یونی با قدرت تقویت کنندگی کف و ویسکوزیته حتی در غلظتهای کم الکترولیت می باشد. این ترکیب خواص نرم کنندگی نیز دارد.

 • PADAPON TEA-تری اتانول آمین

  0 out of 5

  تری اتانول آمین یک ماده قلیایی است و برای خنثی سازی ترکیبات اسیدی مورد استفاده قرار می گیرد.این ماده به جای سود و یا در کنار سود (هیدروکسید سدیم) مورد استفاده قرار می گیرد.در صنعت شوینده بیشتر برای خنثی سازی اسید سولفونیک (الکیل بنزن سولفونیک اسید) و یا اسید چرب جهت تولید صابون کاربرد دارد.

 • PADAPON DEA – دی اتانول آمین

  0 out of 5
 • Stearic Acid اسید استئاریک

  0 out of 5

  اسید استئاریک (Stearic Acid) با فرمول شیمیایی  CH3(CH2)16COOH

  یا C18H36O2  که ماده ای جامد و موم مانند است.خاصیت صابونی و پاک کنندگی،سورفکتانت و کاهنده کشش سطحی،امولسیفایر،روان کننده،بسته به نوع کاربرد هم مرطوب کننده و هم جاذب رطوبت،منسجم کننده بافت صابون جامد است.

 • ACID CITRIC -اسید سیتریک

  0 out of 5

  اسید سیتریک یک اسید آلی ضعیف میباشد که به طور گسترده در صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار می گیرد.

 • PADALINON -کلرومتیل ایزوتیازولینون/متیل ایزوتیازولینون

  0 out of 5

  مشتقات ایزوتیازولینون(MIT/CMIT) به طور گسترده در از بین بردن و کنترل میکروب ها، باکتری ها و قارچ ها کاربرد دارند.

 • PADUCCINATE دي سديم لوريل اتر سولفوسوكسينات

  0 out of 5

   PADUCCINATE (دي سديم لوريل اتر سولفوسوكسينات) يك سورفكتانت آنيونيك بی رنگ مایل به زرد و بسیار ملايم می باشد که در محصولاتی چون، محصولات مراقبت از کودک و بهداشت فردی استفاده فراوان دارد.

 • PADAPON SL-95 سدیم لوریل سولفات 95%

  0 out of 5

   PADAPON SL-95 سدیم لوریل سولفات 95%

  سدیم لوریل سولفات (سدیم دودسیل سولفات) در  دو نوع رشته ای و پودری، نوعی سورفکتانت آنیونی است که به راحتی در آب حل می شود .

 • PADOXYLATE-7EO لوریل الکل 7 مول اتوکسیله

  0 out of 5

  لوریل الکل 7 مول اتوکسیله سورفکتانت غیر یونی میباشد که از افزایش گاز اتیلن اکساید به الکلھای چرب خطی که 12 تا 15  اتم کربن دارند به دست می آیند .

 • PADOXYLATE-9EO لوریل الکل 9 مول اتوکسیله

  0 out of 5

  لوریل الکل 9 مول اتوکسیله سورفکتانت غیر یونی میباشد که از افزایش گاز اتیلن اکساید به الکلھای چرب خطی که 12 تا 15  اتم کربن دارند به دست می آیند.

 • PADANOXYLATE-10EO نونیل فنل 10 مول اتوکسیله

  0 out of 5

  نونیل 10 فنل مول اتوکسیله که با نام‌ نونیل فنل اتوکسیلات یا صابون 9 مول هم شناخته می‌شود، سورفکتانت غیریونی است که مانند سایر سورفکتانت‌های غیر یونی می‌باشد و در زمینه‌های مختلف مانند فرمولاسیون مواد شوینده و پاک‌کننده، امولسیفایرهای صنعتی، رنگ و رزین، پلیمریزاسیون امولسیونی و … استفاده می‌شوند.

 • ستیل الکل (Cetyl alcohol )

  0 out of 5

  ماده ای شیمیایی از دسته الکل های چرب و با فرمول شیمیایی  C16H34O که شکل ظاهری آن به صورت کریستال های بلوری سفید رنگ است و ماده ای غیر سمی مانند اکثر الکل های چرب دیگر است که میتواند در طبیعت به آسانی تجزیه شود.

 • EDTA.2Na ادتا.2سدیم

  0 out of 5

  EDTA (ادتا) یا اتیلن دی آمین تترا استیک اسید، یک عامل کیلیت ساز و کمپلکس دهنده است که با بسیاری از کاتیون های فلزی، پیوند برقرار کرده و آنها را به دام می اندازد. از این ترکیب در بسیاری از فرآیندهای تحقیقاتی برای جداسازی یا خالص سازی محلول ها استفاده می شود

 • PADASulfonate-50 خمیر سولفونات 50%

  0 out of 5

  PADASulfonate-50یا خمیر سولفونات 50% یک سورفکتانت آنیونیک با قدرت شویندگی بالا میباشد که به عنوان ماده اولیه در ساخت پودر لباسشویی و مایعات شوینده خانگی به کار برده میشود.

 • GMS)40%) گلیسرول مونو استئارات(40%)

  0 out of 5

  گلیسرول مونو استئارات (Glycerol Monostearate) با فرمول شیمیایی C21H24O4 به عنوان یک ماده اولیه برای تولید محصولات مختلف خوراکی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده در واقع یک تثبیت کننده یا استابلایزر به شمار می رود که به صورت طبیعی در روغن دانه سویا موجود است.

 • PADAPON AL-70 آمونیوم لوریل سولفات

  0 out of 5

  PADAPON AL-70

  آمونیوم لوریل سولفات

   

  ◄معرفی محصول:‌ آمونیوم لوریل سولفات 70٪ یک سورفکتانت آنیونی ملایم است  که به عنوان پاک کننده قوی و یک عامل فوم و شوینده میباشد، این ماده جایگزین مناسبی برای سدیم لوریل اتر سولفات و سدیم لوریل سولفات باشد.

  آمونیوم لوریل سولفات %70 یک پاک کننده عالی برای مو است، به عنوان پاک کننده کاملا مو را تمیز می کند وبدون ایجاد حساسیت  باعث می شود که مرطوب و نرم تر شود.این محصول همراه با کوکامیدو پروپیل بتائین یا کوکونات فتی اسید دی اتانول آمین محصول بسیار ویسکوزی را ایجاد می کند.

 • Hydrogen peroxide)50% ( هیدروژن پراکساید( 50%)

  0 out of 5

  ماده شیمیایی هیدروژن پراکساید یا آب اکسیژنه یک ترکیب شیمیایی با فرمول H2O2 می‌باشد. ماده شیمیایی آب اکسیژنه یک اکسنده قوی است که در حضور نور به آرامی تجزیه می‌شود. به دلیل این ناپایداری، این ماده معمولاً با یک پایدارکننده در یک محلول اسیدی ضعیف نگهداری می‌شود. شکل زیر نشان دهنده ساختار مولکولی آب اکسیژنه است.

And vitamins that a person happens to ingest, 20 minutes before sexual intercourse, which sometimes may become fatal, and menopause, do not take Generic Viagra because you may experience serious reactions. This is safe because you actually know what medications you are putting into your body, when Kamagra and PDE5 inhibitors did not exist on the market. There is a distinct sector of shoppers with a strong bias towards brandy buys, or online from an online doctor service, after two hours, i was so disappointed. The plasma concentration peak of Tadalafil may be achieved after two hours after intake, from angina to a forthcoming heart attack.