پودر ماشین لباسشویی ضدعفونی کننده هوبو پلاس

  • توضیحات
  • ویژگی
  • اطلاعات فنی

توضیحات

معرفی محصول:

پودر ماشین لباسشویی ضدعفونی کننده هوبو پلاس 3 در 1 محصولی است با سه ویژگی ضدعفونی کننده البسه ، پاک کننده قوی و لکه بری فوق العاده. این پودر با سهولت و تسریع در پاک شدن لکه ها و همچنین قابلیت شستشو در آب سرد، موجب کاهش مصرف انرژی شده و همچنین با محافظت از ماشین لباسشویی و افزایش دوام لباس های با ارزش به اقتصاد خانواده کمک می کند. پودر ماشین لباسشویی ضدعفونی کننده هوبو پلاس، از نظر قدرت پاک کنندگی و لکه بری به دلیل بالا بودن درصد فعال ماده اکتیو نسبت به پودر های معمولی در بازار تفاوت چشمگیری دارد. همچنین دارا بودن آنزیم های مختلف در فرمولاسیون این پودر باعث می شود که آنزیم ها به بافت پارچه نفوذ کرده و لکه های سخت مانند انواع چربی ها، لکه های قهوه، چای و لکه های رایج دیگر را از بین برده و موجب درخشندگی و پاکی لباس ها گردد.

جلوگیری از چروک شدن لباس ها پس از شستشو و اتوکشی آسان را می توان به به کارگیری نرم کننده های طبیعی در فرمولاسیون این پودر نسبت داد.

پودر ماشین لباسشویی ضدعفونی کننده هوبو پلاس با فرمولاسیون ویژه خود مناسب لباس های رنگی و سفید می باشد به گونه ای که در طول فرآیند شستشو رنگ البسه حفظ شده و موجب تثبیت آنها می گردد.

 

 

مواد تشکیل دهنده:

سولفات سدیم-آلکیل بنزن سولفونات-سدیم هیدروکسید-تری پلی فسفات سدیم-کربنات سدیم-سیلیکات سدیم-اسید استئاریک-پرکربنات سدیم-صابون-کوپلیمر اکریلیک اسید مالئیک اسید-فتی الکل اتوکسیله-بنتونیت-سدیم کربوکسی متیل سلولز-اپتیکال برایتنر-دانه رنگی-آنزیم-آنتی فوم-اسانس

 

محل / محل های  مصرف محصول :

برای شستشو و از بین بردن لکه های البسه و ضدعفونی کردن آنها در ماشین لباسشویی در ابعاد خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار میگیرد.

 

 

 

میزان مصرف:

میزان استفاده از این پودر بستگی به میزان چرک، مقدار لباس و سختی آب مصرفی دارد

البسه نیمه چرک=100گرم در ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی

البسه چرک=125 گرم در ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی

البسه بسیار چرک=150 گرم در ماشین لباسشویی 7 کیلوگرمی

 

موارد احتمالی منع مصرف:

حد الامکان از شستشوی البسه به طور دستی با این پودر، به دلیل امکان آسیب رساندن به پوست دست جلوگیری شود.

در غیر اینصورت از دستکش استفاده نمایید.

 

وجه تمایزی قدرت پاک ککندگی با سایر محصولات مشابه در بازار :

از نظر قدرت پاک کنندگی، طبق نظر واحد” تست پرفورمنس” محصول پودر ماشین لباسشویی ضدعفونی کننده هوبو پلاس از سایر پودر های موجود در بازار (سافتلن، پرسیل، سپید و…) قوی تر است.

 

توضیحات در مورد جرمگیری، بیماریها، میکرب ها، قارچ ها، حساسیت های پوستی،  تنفسی و  غیره:

خاصیت میکروب کشی و ضد قارچی: این محصول با خاصیت ضدعفونی کنندگی باعث از بین رفتن باکتری ها و میکروب های موجود در البسه و ملحفه شده و سلامت و بهداشت را برای خانواده ها به ارمغان می آورد.

حساسیت پوستی: به دلیل به کار بردن آنزیم ها در فرمولاسیون این پودر توصیه میگردد حدالامکان از شستشوی البسه با دست جلوگیری شود.

 

 

 

ویژگی محصول:

  • ضد عفونی کننده البسه بدون آسیب رساندن به بافت پارچه
  • مناسب استفاده برای انواع البسه مانند لباس زیر، ملحفه، حوله و...
  • از بین برنده ویروس و باکتری های موجود بر روی البسه و تست شده آزمایشگاهی جهت از بین بردن انواع ویروس
  • بدون ایجاد حساسیت و آلرژی پوستی
  • حاوی رایحه خوش